Par mums

  Mēs palīdzēsim iepazīt jūsu ķermeņa un prāta spējas, paralēli attīstot prasmi koncentrēties un koordinēt savu psihisko un fizisko enerģiju, veidojot dialogu ar savu iekšējo pasauli.Ja vēlaties, lai arī Jūsu bērns nodarbotos ar Jogu, svarīga ir paša vēlme ar jūsu atbalstu un pozitīvo piemēru. Bērni visu uztver tieši vadoties no darbiem. Ļaujiet Jogai kļūt par pamatu harmoniskai attīstībai Jums un jūsu bērnam. Mēs esam pārliecināti, ka Joga palīdzēs katram cilvēkam tikt galā ar stresu, kompleksu attīstīšanos, ļaus iepazīt un līdzsvarot savu ķermeni , koncentrēties, pareizi elpot, koordinēt sevi, plūstoši kustēties, pareizi sēdēt un būt izturīgam un pacietīgam. Par Jogu tiek arī teikts, ka tā ir mācība, par kuru var rasties nojausma tikai, kad tā tiek izbaudīta praksē. Tāpēc mēs aicinām iepazīties ar Jogas pamatprincipiem mūsu studijā.

   Klusā iekšmājas pagalmā ar iekoptu dārzu pēc nodarbības dzeram tēju un izrunājam piedzīvoto. Un ja esat atbraukusi ar savu auto, droši uz nodarbības laiku variet novietot mūsu pagalmā.

I zāle jogas nodarbībām                                             

II zāle masāžām, kosmētiskajiem pakalpojumiem

 

Viss nepieciešamais inventārs ir pieejams uz vietas, uzgaidāmā telpa un dušas telpa.

  • Paklājiņi
  • Griķu sēklu spilveni
  • Pledi
  • Jogas jostas
  • Jogas bloki

Kas padara Jogu īpaši pievilcīgu? Tā ir dabiska , neprasa lielas telpas un minimālu aprīkojumu. Regulāru nodarbību apmeklējuma rezultāti rodas ļoti ātri un kļūst vairāk saskatāmi pēc praktiskās apgūšanas. Joga ir pieejama visiem un neprasa īpašas iemaņas, talantu, vecumu un veselību. Jogas nodarbības uzlabo mūsu ikdienišķo dzīvi, tas nav līdzeklis lai aizietu no realitātes, bet caurlaide īstenības sirdī, kuru mēs sākam redzēt.

 

 

Mūsu viesi.

 

Marius Daugelavičus- Lietuva, Viļņa

 Praktizējošs psihologs, kouč-treneris un personības izaugsmes konsultants ar lielu praktisko pieredzi.
Kopš 2005.gada novadījis vairāk kā 120 seminārus par psiholoģijas, biznesa un personības attīstības tēmām. Tajos ņēmuši dalību vairāk kā 1500 cilvēku Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Ukrainā.Lietuvas starptautiskās Transpersonālās psiholoģijas asociācijas "Wholeworld" prezidents.Sertificēts Sergeja Strekalova autorizētās skolas "Igri v prostranstva" vadītājs.

 

Sergejs Strekalovs – Krievija, Sankt-Pēterburga.

Sergejs Strekalovs psiholoģijas zinātņu doktors, viens no vadošajiem Krievijas speciālistiem transpersonālās psiholoģijas jomā, Eiropas vienotā reģistra psihoterapeits. Starptautiskās Transpersonālās asociācijas „Целый Мир„ dibinātājs un prezidents. Daudzu treniņprogrammu un psiholoģijas mācību kursu, kā arī unikālas personīgās dzīves transformācijas sistēmas «Игры в Пространства»  autors.Daudzu treniņprogrammu un psiholoģijas mācību kursu autors. Pēdējo 25 gadu laikā vadījis vairāk kā 600 psiholoģisku semināru Krievijā, Ukrainā un Baltijas valstīs, arī Rīgā.

 

Jurijs Cistjakovs - Krievija, Doneck.

Veiksmīgi praktizējošais ajurvēdas ārsts. Ukrainas ajūrvēdiskas klīnikas «Календула Донбасса» ģenerāldirektors. Jurijs Cistjakovs, praktizējošais ajurvēdas ārsts, neirologs, imunologs un  refleksoterapeits.

 

Maksim Volodin

Maksims Volodins dzimis 1975. gadā Jūrmalā. Skolas gados aktīvi nodarbojas ar tūrismu un daudz ceļo pa Vidusāziju. Šie ceļojumi viņā izraisa spēcīgu interesi un mīlestību pret austrumu kultūru. Skolas vecākajās klasēs, pēc iepazīšanās ar budismu, uzsāk veģetāru dzīvesveidu, un kopš tā laika Indijas filozofijas un reliģijas kļūst par galvenajām viņa dzīves interesēm.

2000. gadā dodas uz Indiju, lai turpinātu zinātnisku Vēdantas, jogas un ajūrvēdas studēšanu. Tur viņš satiek dakteri O.Torsunovu, ar kuru turpmākajos gados ceļo pa Indiju un Vidusāzijas valstīm kā māceklis un asistents.

No 2002. gada līdz 2008.gadam studē klasisko ajūrvēdu Bhaktivēdantas Vēdskās veselības institūtā (Bombeja, Indija). Institūta programmas ietvaros studē jogu Paramahamsas Jogešvaranandas, Svami Šivanandas un Svami Višnu Devanandas ašramos Himalajos.

Regulāri vada ajūrvēdas seminārus un praktiskas jogas nodarbības plašai auditorijai Baltijas valstīs, Krievijā un Ukrainā. Vasarās vada jogas un Vēdantas izbraukuma programmas. Savā brīvajā laikā aizraujas ar sanskritu, Indijas klasisko mūziku un meditāciju.

 

Irina Makarova

No 6 decembra 2015 gada pirmo reizi no Sanktpeterburgas ciemojas praktizējošā ajurvēdas Marma Vidya speciālists. I.Vetrova skolniece. ( https://vk.com/irinamarmaveda).