Jogas paklājs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

     Jogas paklājs Ganges 6mm

     Ļoti ērts paklājs, kura biezums ir 6mm. Paklāja virsma ir nedaudz lipīga.

Kopšanas instrukcija: šo paklāju varat mazgāt veļas mašīnā 40° temperatūrā, izmantojot ļoti minimāli mazgāšanas līdzekļa. NEIZMANTOJIET veļas mašīnas centrifūgu, jo tas var sabojāt Jūsu paklāju. Ļaujiet tam izžūt pašam vai arī ietinot dvielī to nosusinot, lai ātrāk izžūtu. Lai aizsargātu paklāja virsmu no slīdēšanas, lūdzam pirms pirmās lietošanas reizes noslaucīt to ar samitrinātu lupatiņu un pēc tam ar sausu dvieli noslaucīt. UZMANĪBU: paklājs var būt slidens, kad ir slapš.

Izmērs: 183 x 60 cm

Biezums: 6mm

Svars 1.6 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jogas paklājs Asana 4mm

   Asana paklājiņi ir 4mm plāni, tādēļ ir ērti un viegli transportējami. Katram paklājiņam ir Om  zīmes nospiedums. Asana paklāji piedāvā Jums pavadīt komfortablas un ērtas jogas nodarbības.
Izgatavots no PVC/vinila putām. Paklājs ir testēts un atbilst visiem EU standartiem.

Kopšanas instrukcija: šo paklāju varat mazgāt veļas mašīnā 40° temperatūrā, izmantojot ļoti minimāli mazgāšanas līdzekļa. NEIZMANTOJIET veļas mašīnas centrifūgu, jo tas var sabojāt Jūsu paklāju. Ļaujiet tam izžūt pašam vai arī ietinot dvielī to nosusinot, lai ātrāk izžūtu. Lai aizsargātu paklāja virsmu no slīdēšanas, lūdzam pirms pirmās lietošanas reizes noslaucīt to ar samitrinātu lupatiņu un pēc tam ar sausu dvieli noslaucīt. UZMANĪBU: paklājs var būt slidens, kad ir slapjš.

Izmērs: 183cm x 61cm

Biezums: 4mm

Svars 1.1 kg