Joga ginekoloģija

  Ginekoloģijas Jogas - nodarbībās tiek izmantotas asanas, kas atjauno sievietes reproduktīvo sistēmu, attīra asinis, palīdz pie dzimumorgānu problēmām. Paaugstina seksualitāti un libido, vairo apziņā mīlestību un uzticību, uzlabo domāšanas procesu. Praktizējot hatha jogu ginekoloģijai, sieviete jūtas apmierināta ar sevi un ar dzīvi.

 

Viena no ginekoloģijas problēmām ir Mazā iegurņa lejasdaļas muskuļi.

Iegurņa muskulatūra novājinās dzemdībās, novecojot, vai zaudējot svaru un it īpaši tad kad maz vingrojam. Iegurņa muskuļi ir īpaši svarīgi stājas un kustības kontrolei turklāt iegurņa apakšējie muskuļi ir nozīmīgakie šajā muskuļu grupā. Vienīgais veids kā tos nostiprināt ir izpildīt atbilstošus vingrinājumus kopā ar elpošanu. Pēc speciālas programmas, ko var lietot ikdienā, jūs nostiprināsiet to darbību un jo biežāk vingrosiet, jo stiprāki kļūs muskuļi.

Uzlabojot mazā iegurņa lejasdaļas muskuļu tonusu iespējams nozīmīgi uzlaot savu veselības stāvokli, novēršot urīna nesaturēšanu problēmas un uzlabot savu seksuālo dzīvi.

Mazā iegurņa orgānu noslīdēšanas un nostiprināšanas vingrojumi ir svarīgi visu vecumu sievietēm. Ķermeņa centrālā daļa ir svarīga ķermeņa stājai un kustībām, to aptver elpošanas diafragma no augšas, vēdera muskuļi no priekšas, mugurkaula muskuļi no aizmugures un iegurņa pamatnes muskuļi no apakšas. Visi kopā centrālie muskuļi ir svarīgi mugurkaula stabilitātei, stājai un kustībām.

Mazā iegurņa muskuļi ir struktūras balsts, noturot iekšējos orgānus savās vietās, tad kad mēs lecam, skrienam, šķaudam vai klepojam. Tie aizver urīnceļus ap iegurni, tādējādi aizturot un novēršot urīna noplūdi.

Īpaša programma, kura ir paredzēta mazā iegurņa muskuļu stāvokļa uzlabošanai palīdzēs, neatkarīgi no to vecuma vai spējām, atjaunot lidzsvaru un atgūt kontroli pār savu ķermeni.

Ieguvumi no šiem vingrinājumiem.

Stingrāks vēders

Vairāk spēka

Uzlabota kustību un paškontroles spēja

Samazinās muguras un locītavu sāpes, kā arī veicam to profilaksi

Lielāks komforts un bauda seksuālajā dzīvē

Urīnpūšļa vājuma profilakse.